سوالات متداول

پرسش های خود در این زمینه را می توانید از طریق صفحه تماس با ما مطرح نمایید.

ثبت سفارش :

ثبت سفارش برای تمام عزیزان بدون نیاز به عضویت اجباری فراهم است.

هزینه ارسال : پست ( طبق تعرفه ) ، تیپاکس

 زمان بندی ارسال سفارش :

سفارش هایی که تا ساعت 16 هر روز ثبت شوند، روز کاری بعد تحویل شرکت پست می شوند. سفارش های ثبت شده پس ساعت 16 هر روز، دو روز کاری بعد تحویل به شرکت پست می گردند.

روز کاری: به جز جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی

سفارشات ارسال شده از طریق پست معمولا بین ۲ تا ۴ روز کاری درب منزل یا محل کار توسط شرکت پست تحویل کاربر می‌شود.

 

باربری :  بسته به انتخاب شهر و تعداد سفارش از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود .

بازگرداندن لاستیک :

فروشگاه اینترنتی پایاتایر جهت رضایتمندی کامل مشتریان و کاربران گرامی خود، لاستیک های ارسالی را از فیلترهای متعدد کنترل کیفیت می گذراند، تا لاستیک سالم به دست مصرف کننده برسد. با این حال تیم پایاتایر به خوبی می داند که هر از گاهی به دلیل تغییر اولویت ها و در شرایط استثنایی و خاص، مشتری ممکن است تصمیم به مرجوع کردن تایر خریداری شده بگیرد. در این راستا مشتریان ارجمند پایاتایر این امکان را دارند که تا ۷ روز پس از دریافت لاستیک از خرید خود انصراف دهند و لاستیکهای خریداری شده را به پایاتایر بازگردانند.

فروشگاه اینترنتی پایاتایر از شما خواهشمند است که:

هنگام دریافت لاستیک،‌ آن را به دقت بازرسی کرده و پس از آن برگه تحویل و تایید سلامت تایر دریافتی را امضا نمایید. از آنجا که تایریک کالای بسته بندی نبوده و عیوب احتمالی آن کاملاً نمایان است،‌ تأیید نهایی صحت و سلامت لاستیک ها بر عهده خریدار است و فروشگاه اینترنتی پایاتایر از پس گرفتن تایر معیوب اکیداً معذور است. در صورتی که عیبی در لاستیک ارسالی مشاهده کردید،‌ طبق ضوابط مندرج در بخش (۲-۱) که در ذیل آمده است، از پذیرفتن آن جداً خودداری نمایید.

قوانین و مقررات بازگشت دادن لاستیک

مشتری گرامی، در صورتی که تصمیم به بازگرداندن لاستیک خریداری شده دارید، رعایت موارد سه گانه زیر الزامی می باشد. در صورت عدم رعایت این موارد توسط مشتری، ضمانت ۷ روزه بازگشت لاستیک باطل می گردد.

الف) رعایت دقیق تمامی شرایط و ضوابط مندرج در ذیل

ب) قرار دادن تمامی اقلام ارسال شده با لاستیک، و فاکتور فروش با ذکر علت بازگرداندن تایر در پشت فاکتور، درون پاکت پایاتایر توجه داشته باشید که استفاده از چسب مایع ، منگنه و یا هر روش الصاق دیگری به لاستیک صدمه وارد کرده، و ضمانت ۷ روزه بازگشت تایر را باطل می کند.

ج) تماس با فروشگاه اینترنتی پایاتایر از طریق تلفن سایت مندرج در صفحه تماس با ما، و یا پست الکترونیکیinfo@payatire.com، پس از آماده سازی لاستیک جهت هماهنگی های لازم جهت بازگردانیدن آن. توجه داشته باشید که اگر بدون هماهنگی اقدام به پس فرستادن تایر نمایید، ضمانت ۷ روزه بازگشت تایر باطل می شود. لازم به ذکر است که ذکر شماره سفارش در تمامی این روشهای تماس الزامی می باشد. در صورتی که شماره سفارش قید نشود پایاتایر هیچ تضمینی جهت پیگیری درخواست شما نمی دهد.